Co fotím?

Nabízím fotografování převážně z koňského světa, ale ráda vyfotím i vašeho mazlíčka nebo i vás. Není problémem požádat mě o tématické focení, zapůjčení rekvizit nebo přizpůsobení se vámi oblíbenému stylu úpravy.

za kolik?

Každému zákazníkovi se věnuji individuálně a konkrétní cenu vám sdělím dle vašich požadavků. To samé platí s počtem snímků, vzhledem k tomu, že občas se zvířecí kamarád nemá ke spolupráci.
V ceně je zahrnuté samotné focení a další postprodukce (úprava, retuš aj.). K částce se pak zvlášť připočítává i dopravné.

Kde?

Dorazím za vámi do stáje, či jiné vybrané lokality, kam si budete přát. Pokud si nebudete jistí, kde by bylo focení nejvhodnější, pomůžu vám a promyslíme to společně předem. 
Okruh dojezdu: Mělník, Mladá Boleslav, Praha východ, Jičín, Nymburk, Kolín, Nymburk.
Focení ve vzdálenější lokalitě na dotaz.

Jak focení objednat?

Pokud jste se se vším obeznámili a máte opravdu zájem si focení domluvit, napište do kontaktního formuláře své požadavky, lokalitu a časové možnosti, pro určení termínu.
Nezapomeňte se zeptat i na vše, co byste rádi věděli, můžete se domluvit i se svými přáteli, aby možnosti focení také využili a mohu nabídnout množstevní slevu.