Co fotím?

Nabízím fotografování převážně z koňského světa, ale ráda vyfotím i vašeho mazlíčka nebo i vás. Není problémem požádat mě o tématické focení, zapůjčení rekvizit nebo přizpůsobení se vámi oblíbenému stylu úpravy.

za kolik?

Každému zákazníkovi se věnuji individuálně a konkrétní cenu vám sdělím dle vašich požadavků. To samé platí s počtem snímků, vzhledem k tomu, že občas se zvířecí kamarád nemá ke spolupráci.
V ceně je zahrnuté samotné focení a další postprodukce (úprava, retuš aj.). K částce se pak zvlášť připočítává i dopravné.
Pro přibližnou představu ceny se podívejte níže.

Kde?

Dorazím za vámi do stáje, či jiné vybrané lokality, kam si budete přát. Pokud si nebudete jistí, kde by bylo focení nejvhodnější, pomůžu vám a promyslíme to společně předem. 
Okruh dojezdu: Mělník, Mladá Boleslav, Praha východ, Jičín, Nymburk, Kolín, Nymburk.
Focení ve vzdálenější lokalitě na dotaz.

Jak focení objednat?

Pokud jste se se vším obeznámili a máte opravdu zájem si focení domluvit, napište do kontaktního formuláře své požadavky, lokalitu a časové možnosti, pro určení termínu.
Nezapomeňte se zeptat i na vše, co byste rádi věděli, můžete se domluvit i se svými přáteli, aby možnosti focení také využili a mohu nabídnout množstevní slevu.